Neturime

Melatosom, Plantapol

0 out of 5

9.90 

Melatoninas

Neturime

Category:Miegui
Compare

Aprašymas

Šiame produkte esantis melatoninas padeda mažinti subjektyvų laiko juostų skirtumo pajautimą (teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant ne mažiau kaip 0,5 mg prieš einant miegoti pirmą kelionės dieną ir kelias dienas po atvykimo į kelionės tikslo vietą). Melatoninas taip pat padeda mažinti laiko, reikalingo norint užmigti, trukmę (teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant 1 mg melatonino prieš einant miegoti).

VARTOJIMAS: vartoti po 1 tabletę per dieną, užgeriant vandeniu prieš einant miegoti. Vienoje tabletėje yra 1 mg melatonino.

1 tabletėje
Melatonino 1 mg

SUDEDAMOSIOS DALYS: lipnumą reguliuojanti medžiaga monokalcio fosfatas, magnio stearatas, tirštiklis karboksimetilceliuliozė, melatoninas.

ĮSPĖJIMAS. Produktas netinkamas vartoti nėščioms ir maitinančioms moterims bei vaikams iki 6 metų.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

Porcijų skaičius pakuotėje: 200 (200 tab.).
Maisto papildas.

PASTABA. Perkant maisto papildus už 40 eurų ir daugiau – pristatymas nieko nekainuoja!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Melatosom, Plantapol”

X