Nuolaida

Activate Plus Tropical Palm Sleeveless, Navy/Blue, Women, Zone 3

0 out of 5

172.00 

Triatlono kostiumas

Išvalyti
Compare

Aprašymas

Unikalaus dizaino triatlono kostiumas be rankovių – maksimaliai laisvei ir kūno ventilacijai. Audinys yra itin lengvas, išgarinantis drėgmę ir tamprus, todėl su šiuo kostiumu jausitės itin patogiai. Patogus balnelis suteiks daugiau komforto dviračių rungtyje, tačiau nevaržys judesių bėgimo trasoje. Norėdami papildomos ventiliacijos bėgimo rungtyje, galėsite atsisegti užtrauktuko priekį, tačiau dėka vidinio pamušalo jūsų krūtinė neliks atidengta. Patogi kišenėle kostiumo gale leis susidėti geliukus ar batonėlius.

Kitos svarbios cjarakteristiko:

  • Itin patvarus Lycra Sport audinys: naudojamas viršutinėje kūno dalyje ir šoninėse kojų panelėse, siekiant užtikrinti komfortišką dėvėjimą ir apsisaugoti nuo nutrynimų;
  • Tri-lite padas: mažas, bet tiksliai išdėstytas, jis pasižymi smulkiomis siūlėmis, kad užtikrintų komfortą ir sumažintų dirginimą tiek dviračių rungtyje, tiek bėgime.
  • Elastinė technologija: puikiai priglunda be jokio diskomforto aplink rankas ir kaklą.
  • Silikoniniai UFO kojų griebtuvai: Unikali Zone3 Trisuits savybė, išdėstyta vidinėje kelio pusėje, kad būtų išvengta bet kokio paslankumo ir galimo dirginimo.
  • Apsauga nuo užtrauktuko: vidinis pamušalas su „perlenkiamu“ dangteliu, kad sumažintų bet kokį diskomfortą dėl užtrauktuko kaklo zonoje.

 

 

Papildoma informacija

Dydis

S, M, L

X