Nuolaida

AQUAFLO+ TRISUIT (BLACK/MINT), Women, Zone 3

0 out of 5

164.00 

Moteriškas triatlono kostiumas

Išvalyti
Compare

Aprašymas

AQUAFLO vienas geriausiai įvertintų triatlono kostiumų rinkoje.  Šis kostiumas yra labai lengvas, išgarinantis drėgmę ir tamprus, todėl su juo jausitės itin patogiai visose trijose disciplinose. Kostiumas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės audinio, kuris buvo testuojamas tūkstančius kartų. Audinio paviršius yra padengtas “Teflon” medžiaga, kuri nelidžia vandeniui įsigerti į audinį. Tuo galite įsitikinti užlašinę ant audinio vandens ir įsitikinsite, kaip vanduo nuo jo nubėga. Tokia technologija itin praverčia plaukimo rungtyje, nes yra užtikrinamos geresnės kostiumo slydimo savybės.

Subalansuota kompresija kojų srityje palaikys normalią kraujotaką fizinio krūvio metu. Italų technologija kostiumo kojų galuose užtikrins tinkamą prigludimą prie kojos ir dirbs kartu su jūsų raumenimis be jokio šalutinio poveikio.

Patogus ir drėgmę išgarinantis balnelis suteiks daugiau komforto dviračių rungtyje, tačiau nevaržys judesių bėgimo trasoje.  Šis balnelis buvo išrastas 2015 m. ir iki šiol nieko geresnio nėra sukurta. Norėdami papildomos ventiliacijos bėgimo rungtyje, galėsite atsisegti užtrauktuko priekį. Patogios dvi kišenėlės kostiumo šonuose, kuiose galėsite laikyti geliukus ar batonėlius.

 

 

Papildoma informacija

Dydis

S, M

X