Vision men, Zone 3 (nuomai)

0 out of 5

25.00 70.00 

Kostiumas nuomai

Išvalyti
SKU: N/A Categories:Hidrokostiumai, Hidrokostiumai, Zone 3
Compare

Aprašymas

Norite išbandyti save triatlono ar atviro vandens plaukimo varžybose, tačiau nesate tikri, ar “užsikabinsite” ir dėl to nenorite investuoti į naują hidrokostiumą? Siūlome išeitį – kostiumo nuomą!

Kaip viskas vyksta?

 1. Išsirinkite kostiumo dydį ir laikotarpį (dydžių lentelę rasite prie produkto paveikslėlių).
 2. Gavę apmokėjimą kostiumą jums išsiųsime per 24 val.
 3. Kostiumo nuoma įsigalioja nuo kostiumo pristatymo dienos.
 4. Pasibaigus išsinuomotam terminui, kostiumą išsiųskite mums atgal per 24 val. paštomatu į Slengių Rimi (Klaipėda) Omniva, Lpexpress arba DPD paštomatą (Gavėjas: UAB “Altravita”, 861417247).

Kostiumo priežiūra: 

 1. Kostiumą mautis atsargiai (patartina naudojantis pirštinėmis), stengiantis jo nepažeisti nagais. Jei visgi taip nutiko, kad kostiumas buvo pažeistas nagu, geranoriškai prašome mus informuoti. Tokiu būdu, gavę kostiumą atgal, pažeistą vietą sutvarkysime. Už geranoriškumą papildomas mokestis nebus imamas. Papildomas mokestis bus imamas tik tais atvejais, kai gavus kostiumą atgal ir jį apžiūrėjus, bus pastebėti pažeidimai. Kaip užsivilkti kostiumą, galite pažiūrėti čia.
 2. Į kostiumo vidų jokiu būdu nesišlapinti! Gerbkite save ir kitus. Gamtinius reikalus susitvarkykite prieš einant į atvirą vandenį. Tam, kad būtų užtikrinama reikiama higiena, kiekvienas kostiumas prieš nuomojant jį kitam klientui bus išplaunamas specialiomis medžiagomis.

Išsinuomoti siūlome Zone 3 Vision kostiumą.

Zone 3 gamintojo Vision kostiumas yra skirtas tiems, kurie ieško vidutinės klasės kostiumo, atitinkančio profesionalaus kostiumo reikalavimus. Šis kostiumas padeda išgauti tokias pat lankstumo ir greičio savybes, kaip ir dauguma kitų, perpus brangesnių hidrokostiumų.

Pagrindinės charakteristikos

 • „Speed-FloTM“ technologija padengtas hidrokostiumo paviršius iki minimumo sumažina slinkties koeficientą vandenyje ir padidina jo slydimo greitį.
 • Itin lanksti 2mm pečių zonos panelė sudaryta iš vienos dalies (o ne suklijuota iš dviejų kaip daugumos hidrokostiumų). Tokia technologija suteikia dar daugiau judesių laisvės ir prailgina grybšnį.
 • Net 5mm storio panelės išsidėsčiusios nuo klubų iki kelių užtikrina, kad kūno apatinė dalis būtų iškelta virš vandens ir reikėtų įdėti mažiau pastangų į kojų darbą.
 • Zone 3 išskirtinumo ženklu tapę „Pro Speed Cuffs“ rankovių ir kojų galai pagaminti ne tik iš skirtingų spalvų, bet ir iš specialaus silkono, kuris maksimaliai greitai padės išsinerti iš hidrokostiumo tranzitinėje zonoje.
 • Gamtai draugiškas neoprenas, pagamintas iš kalkakmenio.
 • Vienas geriausiai atrodančių hidrokostiumų rinkoje.

Vision yra neįtikėtinai aukštos kokybės kostiumas lyginant jį su kitais pradedantiesiems skirtais hidrokostiumais. Su šiuo kostiumu jausitės ne tik patogiai, bet ir taupysite energiją plaukimo metu. Šio kostiumo kaina buvo taupoma ne jo funkcionalumo atžvilgiu, o pakuotės, į kurį yra įdėtas kostiumas.

Papildoma informacija

Dydžiai

MT, ML, L

Laikotarpis

iki 5 d., nuo 6 d. iki 10 d., nuo 11 d. iki 20 d.

X