Nuolaida

Vanquish men, Zone 3

0 out of 5

795.00 849.00 

Vienas greičiausių hidrokostiumų triatlono rinkoje

Išvalyti
Compare

Aprašymas

Zone 3 Vanquish – vienas greičiausių hidrokostiumų triatlono rinkoje, kuris pagamintas naudojant pažangiausias technologijas.

Vos 1.5 mm storio lazeriu suformuota kaklo dalis sumažins nutrynimo tikimybę iki minimumo ir leidžia lengvai sukioti kaklą įkvėpimų metu. Pečių zonos panelių storis yra vos 1 mm. Nuo įprastų hidrokostiumų šis kostiumas skiriasi tuo, kad pečių ir krūtinės zonos yra sudarytos iš vienos panelės, o ne iš dviejų skirtingų dalių. Tai suteikia galimybę labiau praailginti rankų mostus.

image oneimage two

“Alpha titanium” pamušalas  pagerina kraujo tekėjimą viršutinėje kūno dalyje bei suteikia daugiau šilumos kūnui. (iki 40 proc. lyginant su įprastais neoprenais), tačiau niekaip neigiamai nepaveikia kostiumo lankstumo, plūdurumo ir komforto savybių.

Zone 3 Vanquish hidrokostiumuose yra speciali „Pro Speed Cuffs“ technologija rankų ir kojų dalyse, kurių dėka kostiumas yra lengvai nusimaunamas, o tai sutaupo laiko ir energijos tranzitinėje zonoje. Šios dalys pažymėtos ryškia spalva. Tuo tarpu, dilbių dalyje yra speciali “Catch panel” technologija, kuri suteikia natūralesnio plaukimo pojūčio grybšnio metu.

Naujos kartos “Aerodome panelės” kojų ir klubų srityje padidina plūdurumo savybes iki 30% daugiau, lyginant jį su kitais hidrokostiumais. Šias paneles yra lengva atskirti pagal oro burbuliukus, kurie yra matomi kostiumo išorėje. Ši technologija suteikia net 30% geresnių plūdurumo savybių nei įprastas neoprenas. Priekinių kojos dalies ir liemens neopreno storis yra 5 mm.

image one

 

Pagamintas iš 100% žymioji Yamamoto* neopreno, kuris pasižymi lengvumu, lankstumu ir maksimaliu komfortu. „SCS“ nano danga padengtas neoprenas sukelia beveik nulinį pasipriešinimą vandeniui. Vilkties koeficientas vandenyje yra tik 0.021, lyginant su 4.0 įprasto neopreno hidrokostiumais. SCS danga taip pat apsaugo kostiumą nuo vandens sugėrimo, todėl išvengiama nereikalingo viršsvorio. kostiumas pasižymi 480-580% pailgėjimu, lyginant su žmogaus oda (ranka), kuri yra tik apie 60-70%. Iš nano dalelių sudarytas hidrokostiumo paviršius ženkliai sumažina vandenyje susidarantį trinties koeficientą.

 

Vanquish kostiumas yra puikus pasirinkimas pažengusiems ir profesionaliems plaukikams, kurie nori maksimaliai išnaudoti savo plaukimo galimybes vandenyje bei jausti nevaržomą judesių laisvę. Jei abejojate dėl šio kostiumo, paklauskite bet kurio atleto, kuris jau yra išbandęs Vanquish kostiumą ir įsitikinsite, kad šis kostiumas yra išskirtinis daugeliu atžvilgiu, lyginant jį su kitais hidrokostiumais, esančiais rinkoje.

*Yamamoto neopreno statistikos šaltinis www.yamamoto-bio.com

Papildoma informacija

Dydžiai

ST, MT, ML, M, L

X