Nuolaida

RS1 THERMAL OW, Men, Orca

0 out of 5

349.00 399.00 

Termo kostiumas šaltam vandeniui.

Išvalyti
Compare

Aprašymas

„Openwater RS1 Thermal Wetsuit“ – suteikia geriausią termo apsaugą iš visų ORCA pasiūloje esančių kostiumų. Jame yra specialiai sukurtas vidinis pamušalas, kuris maksimaliai išlaiko šilumą plaukiant vėsiame vandenyje. Šio kostiumo viduje yra antrasis „šikšnosparnio“ neopreno sluoksnis, užtikrinantis didesnę izoliaciją užtrauktuko ir kaklo srityse, taip sumažina šalto vandens patekimo galimybę į vidų.

EXTRA ŠILUMA. Liemens srityje Yamamoto 39 technologija užtikrina maksimalią termo izoliaciją ten, kur to labiausiai reikia, nepažeidžiant plaukiko padėties ar nevaržant judėjimo. Ši medžiaga suteikia 85% daugiau izoliacijos nei plaukiant be kostiumo. „Thermal X“  vidinis pamušalas efektyviau sulaiko šilumą nei kiti standartiniai pamušalai. Jis taip pat yra patogus ir minkštas.

YAMAMOTO 40. Yamamoto 40 naudojamas pečiuose ir nugaroje kartu su „Infinityskin“ pamušalu. Ši medžiaga gali ištempti iki 130%, t.y. daugiau nei dvigubai viršijant pradinį kostiumo dydį. Tai itin svarbu rankų mostų metu, nes nėra varžoma judesių laisvė. Šis neoprenas taip pat ypatingas tuo, kad jis sukuria 72% mažiau pasipriešinimo pečių zonoje nei įprasti kostiumai.

“ŠIKŠNOSPARNIO” KONSTRUKCIJA. Siekiant išvengti šilumos praradimo nugaroje per užtrauktuką, šiame modelyje buvo sukurta „škšnosparnio“ konstrukcija, kurią sudaro antrasis neopreno sluoksnis. Šis sluoksnis neleidžia vandeniui prasiskverbti pro užtrauktuką ir tiesiogiai liestis su kūnu, todėl viduje lieka šilto vandens sluoksnis. Tokia konstrukcija taip pat garantuoja patogų prigludimą prie kaklo, sumažina trintį ir vandens patekimą  į kostiumą.

 

 

Papildoma informacija

Dydžiai

7, 8, 9

X