Neturime

Athlex Flow Men, Orca

0 out of 5

Hidrokostiumas, pasižymintis puikiomis plūdurumo ir lankstumo savybėmis.

Produkto šiuo metu neturime.

Compare

Aprašymas

Athlex Flow – tai naujos kartos hidrokostiumas, kuris seniau buvo žinomas “Sonar” vardu. Tai kostiumas, kuris pasižymi ypatingu universalumu ir savyje talpina dvi pagrindines savybes, kurių įprastai vienas ir tas pats hidrokostiumas neturi, t.y. lankstumą ir plūdurumą. Šios kombinacijos dėka apatinė kūno dalis išsilaiko ant vandens be didesnių pastangų, o viršutinė dalis, ypatingai pečių zona, išlieka tampri ir nevaržanti natūralių judesių.

Hidrokostiumo charakteristikos:

  • „AERODOME 2“ – nauja technologija, kuri apatinei kūno daliai suteikia 30% geresnes plūdrumo savybes. Visa paslaptis slepiasi šimtuose ertmių, kurios yra išsidėsčiusios tarp dviejų neopreno sluoksnių.
  • Šoninė atrama pilvo zonoje palaiko stabilią kūno padėtį ant vandens paviršiaus ir prilaiko nuo pernelyg didelio laipsnio sukimosi įkvėpimo metu.
  • Ypatingai minkštas audinys kaklo zonoje mažina nutrynimo tikimybę.
  • „Yamamoto 39cell“ neoprenas yra itin lankstus, suteikiantis nevaržomo plaukimo jausmą. Šis neoprenas nesugeria vandens, todėl kostiumas neįgauna papildomo svorio ir nelėtina plaukimo greičio.  Ši medžiaga pasižymi dar ir tuo, kad ji nesuteikia papildomų trikdžių tranzitinėje zonoje, kurioje greitai išsinersite iš hidrokostiumo ir galėsite išskubėti į dviračių rungtį.

 

Papildoma informacija

Dydžiai

MT, 7, 8, 9, 10

X