Neturime

Athlex Flex Men, Orca

0 out of 5

415.00 

Kostiumas, kuris pasižymi ypatingu lankstumu.

Išvalyti
SKU: N/A Categories:Hidrokostiumai, Hidrokostiumai, Orca
Compare

Aprašymas

Athlex Flex – naujos kartos hidrokostiumas, kuris seniau buvo žinomas “Equip” pavadinimu. Šis kostiumas buvo sukurtas plaukikams, vertinantiems natūralų plūdurumą ir nevaržomą judesių laisvę.

Kostiumo rankovės yra pagamintos iš minkšto 1,5 mm žymiausio pasaulyje japonų 39cell Yamamoto neopreno, kuris pasižymi ypatingu komfortu ir lankstumu.

Vidinė „Infinity Skin“  pamušalo technologija sukurta, naudojant labai elastingą nailoną, į kurį įdėta bambuko pluošto. Tokia technologija suteikia daugiau lankstumo kiekvieno grybšnio metu. Šis audinys ilgiau palaiko kūno šilumą, sumažina kūno kvapą ir bakterijų atsiradimą jūsų kostiume. Jis taip pat pagamintas iš natūralių ekologiškų medžiagų, kad būtų išvengta odos sudirginimo.

Speciali nano SCS (Super Composite Skin) neopreno technologija iki minimumo sumažinti trintį vandenyje ir padidina plaukiko greitį. SCS dengto neopreno dinaminės trinties koeficientas yra 0,026, palyginti su 4,0 įprasto neopreno. Mažiau trinties = daugiau greičio!

Athlex Flex kostiumas yra skirtas natūraliems plaukikams, turintiems puikus plaukimo įgūdžius ir siekiantiems maksimalaus lankstumo, kuris leistų tobulinti savo įgūdžius, nekeičiant plaukimo technikos.

Papildoma informacija

Dydžiai

MT, 7, 8, 9, 10

X