Nuolaida

Aspire men, Zone 3

0 out of 5

529.00 

Elitinis hidrokostiumas

Išvalyti
Compare

Aprašymas

Zone 3 Aspire – vienas iš geriausiai įvertintų hidrokostiumų triatlono rinkoje, patenkinantis tiek pradedančiojo, tiek elitinio sportininko poreikius.

Pečių zonos panelių storis yra vos 1 mm. Nuo įprastų hidrokostiumų šis kostiumas skiriasi tuo, kad pečių ir krūtinės zonos yra sudarytos iš vienos panelės, o ne iš dviejų skirtingų dalių. Tai suteikia ypatingo lankstumo ir judesių laisvės. Krūtinės panelės dalis sudaryta iš 4 mm neopreno, kuris ne tik išlaiko tinkamą kūno padėtį, bet ir suteikia šilumą krūtinės ląstoje ir nevaržo kvėpavimo takų.

 

Specialaus lazerio pagalba suformuota kaklo dalis sumažina nutrynimo tikimybę iki minimumo.


Zone 3 Aspire hidrokostiumuose yra speciali „Pro Speed Cuffs“ technologija rankų ir kojų dalyse, kurių dėka kostiumas yra lengvai nusimaunamas, o tai sutaupo laiko ir energijos tranzitinėje zonoje. Šios dalys pažymėtos raudona spalva. Tuo tarpu, dilbių dalyje yra speciali “Catch panel” technologija, kuri suteikia natūralesnio plaukimo pojūčio grybšnio metu.

 

Pagamintas iš 100% žymioji Yamamoto* neopreno, kuris pasižymi lengvumu, lankstumu ir maksimaliu komfortu. „SCS“ nano danga padengtas neoprenas sukelia beveik nulinį pasipriešinimą vandeniui. Vilkties koeficientas vandenyje yra tik 0.021, lyginant su 4.0 įprasto neopreno hidrokostiumais. SCS danga taip pat apsaugo kostiumą nuo vandens sugėrimo, todėl išvengiama nereikalingo viršsvorio. kostiumas pasižymi 480-580% pailgėjimu, lyginant su žmogaus oda (ranka), kuri yra tik apie 60-70%. Iš nano dalelių sudarytas hidrokostiumo paviršius ženkliai sumažina vandenyje susidarantį trinties koeficientą.

Naujos kartos “Aerodome panelės” kojų ir klubų srityje padidina plūdurumo savybes iki 30% daugiau, lyginant jį su kitais hidrokostiumais. Šias paneles yra lengva atskirti pagal oro burbuliukus, kurie yra matomi kostiumo išorėje. Ši technologija suteikia net 30% geresnių plūdurumo savybių nei įprastas neoprenas. Priekinių kojos dalies ir liemens neopreno storis yra 5 mm.

Aspire kostiumas yra puikus pasirinkimas tiek pradedančiajam atletui, kuris pirmenybę teikia geroms plūdurumo savybėms ir saugumui vandenyje, tiek profesionaliam atletui, kuris nori maksimaliai išnaudoti savo plaukimo galimybes ir jaustis komfortiškai be papildomo judesių varžymo. Jei abejojate dėl šio kostiumo, paklauskite bet kurio atleto, kuris jau yra išbandęs Aspire kostiumą ir įsitikinsite, kad šis kostiumas yra išskirtinis daugeliu atžvilgiu, lyginant jį su kitais hidrokostiumais, esančiais rinkoje.

*Yamamoto neopreno statistikos šaltinis www.yamamoto-bio.com

Papildoma informacija

Dydžiai

S, ST, MT, ML, M, L

X