Neturime

Xtenex Flat, white, 75 cm

0 out of 5

10.50 

Batraiščiai skirti bėgimui ir kasdieninei avalynei.

Neturime

Compare

Aprašymas

Xtenex – patentuoti elastiniai batraiščiai, skirti bėgimui ir kasdienei avalynei. 75 cm ilgio Xtenex batraiščiai yra sudaryti iš specialių susiaurinimų ir išplatėjimų, nutolusių vienodais atstumais vienas nuo kito, kurie užsifiksuoja batų kilpelėse. Dėl šios priežasties batų nereikia kaskart raišioti, tačiau būdami elastingi, jie juda kartu su pėda.

Xtenex batraiščių privalumai:

  • Vieną kartą suraišiojus batus, daugiau jų nebereikės raišioti!
  • Elastingi, todėl nespaudžia pėdos, o juda kartu su ja.
  • Reaguoja į drėgmę (pvz.: kojos prakaitavimo metu ar lyjant lietui), tapdami elastingi.  Ši savybė taip pat yra itin svarbi ilgai trunkančio fizinio krūvio metu, kuomet kojos pradeda tinti.
  • – Nepaisant to, kad šie batraiščiai yra elastingi, jie neslidinėja batų kilpelėse, todėl jūsų pėda nuolat išliks stabili.
  • – Ilgaamžiai.

Kaip naudotis Xtenex batraiščiais

  1. PRIEŠ pradedant varstyti, įkiškite koja į batą .
  2. Ištemkite batraištį, kad išplatėjimai išsitiesintų ir galėtumėte jį perkišti pro batraiščio skylutę.
  3. Tempkite batraištį iki norimos tempimo ribos ir iš lėto jį atleiskite. Atleidus batraištį, išplatėjimai vėl susiformuos. Kuo daugiau išplatėjimų tarpuose tarp batraiščių skylučių, tuo tempimas bus mažesnis ir atvirkščiai.
  4. Kartokite šiuos žingsnius tol, kol suvarstysite batą.

Papildoma informacija

Spalva

Balta, Mėlyna, Neoninė-geltona, Neoninė-oranžinė, Neoninė-žalia, Raudona, Raudona/balta, Ružava, Sidabrinė, Turkio, Violetinė

X