Xtenex Original, Rasta, 75 cm

0 out of 5

12.50 

Batraiščiai skirti bėgimo, triatlono ir žygiams skirtiems batams.

Liko 2

Compare

Aprašymas

Didžiausio standumo Xtenex patentuoti elastiniai batraiščiai, skirti intensyviai fizinei veiklai: triatlonui, trail ir plento bėgimui, žygiams ir kitoms sporto šakoms. 75 cm ilgio Xtenex batraiščiai yra sudaryti iš specialių mazgelių, nutolusių vienodais atstumais vienas nuo kito. Šių mazgelių privalumas yra tas, jog jie užsifiksuoja batų kilpelėse ir jų nereikia kaskart raišioti. Tai ypatingai aktualu triatlonininkams, kuomet reikia greitai pereiti iš dviračių rungties į bėgimo rungtį. Dėl savo praktiškumo Xtenex batraiščiai paplito ir tarp kitų sporto šakų atstovų bei vis dažniau yra naudojami kasdieninėje avalynėje.

Xtenex batraiščių privalumai:

  • Vieną kartą suraišiojus batus, daugiau jų nebereikės raišioti!
  • Elastingi, todėl nespaudžia pėdos, o juda kartu su ja.
  • Reaguoja į drėgmę (pvz.: kojos prakaitavimo metu ar lyjant lietui), tapdami elastingi.  Ši savybė taip pat yra itin svarbi ilgai trunkančio fizinio krūvio metu, kuomet kojos pradeda tinti.
  • – Nepaisant to, kad šie batraiščiai yra elastingi, jie neslidinėja batų kilpelėse, todėl jūsų pėda nuolat išliks stabili.
  • – Ilgaamžiai.

Kaip naudotis Xtenex batraiščiais

  1. PRIEŠ pradedant varstyti, įkiškite koja į batą .
  2. Ištemkite batraištį, kad mazgai išsitiesintų ir galėtumėte jį perkišti pro batraiščio skylutę.
  3. Tempkite batraištį iki norimos tempimo ribos ir iš lėto jį atleiskite. Atleidus batraištį, mazgeliai vėl susiformuos. Kuo daugiau mazgelių tarpuose tarp batraiščių skylučių, tuo tempimas bus mažesnis ir atvirkščiai.
  4. Kartokite šiuos žingsnius tol, kol suvarstysite batą.

Papildoma informacija

Spalva

Balta, Mėlyna, Neoninė-geltona, Neoninė-oranžinė, Neoninė-žalia, Raudona, Raudona/balta, Ružava, Sidabrinė, Turkio, Violetinė

X