Pristatymas

Home / Pristatymas

1. UAB „Altravita“ įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes, po apmokėjimo, Jūsų užsakyme nurodytu adresu:
1.1. per 3-10 darbo dienų, už prekes apmokant naudojantis www.paysera.lt sistema.

2. Prekes pristatys kurjerių tarnyba.

2.1. Prekių pristatymas kurjeriu Pirkėjo nurodytu adresu (per 3-10 darbo dienų) papildomai kainuos 6 EUR ir 4 EUR per paštomatą, jei pirkinio suma neviršys 50 EUR. Jei pirkinio suma viršys 50 EUR, prekių pristatymas – nemokamas.

3. UAB „Altravita“  turi teisę vykdyti akcijas ir keisti pristatymo sąlygas.

4. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

5. Prekės pristatymo metu Jūs privalote patikrinti prekes siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, turite tai atžymėti siuntos važtaraštyje ir surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą ir atsiųsti mums. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga.

6. Prekių pristatymo Lietuvos Respublikoje kaina yra tokia, kokia yra nurodyta elektroninėje parduotuvės užsakymų pateikimo sistemoje, prekių užsakymo pateikimo momentu.

7. UAB „Altravita“  neatsako už Kliento užsakytos prekės nepristatymą ar pavėluotą pristatymą, jei tai įvyko dėl trečiųjų asmenų kaltės ar dėl aplinkybių, kurių UAB „Altravita“  negalėjo kontroliuoti ir protingai numatyti pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo metu ir negalėjo užkirsti kelio šių aplinkybių ar jų pasekmių atsiradimui.

X