2018-07-24

Kol orai dar leidžia mėgautis plaukimais atviruose vandenyse, pristatome keletą akinukų naujienų:

Orca Killa Vision Foggy – tai yra mūsų klientų pamėgti Killa Vision serijos akinukai, kurių išskirtinis bruožas yra toks, kad su jais galima plaukioti ūkanotą dieną ar ryte, kai ežero paviršių dengia rūkas. Su šiais akiniais jūs matysite žymiai ryškesnį vaizdą (pvz.: bujus) ir jausitės saugesni vandenyje net ir nelabai palankiomis oro sąlygomis.

Arena Viper – dar vieni akiniai sukurti plaukioti atviruose vandenyse ir atitinka visus esminius kriterijus: platesnis akinukų rėmo profilis užtikrina platesnį matymo lauką;  akinių lęšiai yra apsaugoti nuo UV spindulių; akinukai yra pagaminti iš labai minkšto silikono, todėl net ir ilgo plaukiojimo metu jie nespaus akių; lengvai prisitaiko prie veido ir yra labai universalūs įvairiam veido tipui ir akiduobių gilumui.

Arena Swedix – klasikiniai „švediški“ plaukimo akinukai su didesniu komfortu (paminkštinimas akių zonoje) ir geresniu matomumu vandenyje (specialūs lęšiai). Akinukų lęšis padalintas į dvi dalis, todėl plaukiant galima žiūrėti pirmyn ir žemyn nekeičiant galvos pozicijos. Šie akinukai yra itin lengvi ir žemo profilio, todėl puikiai tinka baseine vykstančioms treniruotėms ir varžyboms