Nuolaida

SWIM-RUN BACKPACK DRY BAG BUOY 28L, Zone 3

0 out of 5

54.00 

swim-run plaukimo bujus/kuprinė

Liko 2

Compare

Aprašymas

Tai puikus pasirinkimas, norintiems treniruotis ar dalyvauti „Swim-Run“ varžybose. Šis produktas yra patobulinta Swim Safety Buoy versija, nes dėl specialių petnešų šį bujų galima neštis kaip kuprinę, o tai itin praktiška ne tik swim-run atstovams, bet ir triatlonininkams, norintiems derinti bėgimo ir  plaukimo treniruotes. Kuprinės petnešos lengvai nusisega, tad šį praktišką daiktą galima naudoti ir kaip įprastą plaukimo bujų. Dėka ryškios spalvos, būsite matomi iš tolimo atstumo.

„Zone3“ sausame krepšyje yra dvigubos oro pagalvės, kurios turi būti pripučiamos, kai krepšys yra užpildytas norimais daiktais. Pripūtimo kameros yra atskirai nuo laikymo vietos, todėl suteikia daugiau plūdrumo nei kiti įprasti bujai.

Didesniam stabilumui prie juosmens tvirtinasi specialus reguliuojamas diržas, kuris užtikrina maksimalų komfortą tiek bėgimo, tiek plaukimo metu.

Šis 28 l bujus yra rekomenduojamas tiek swim-run atstovams, tiek atvirų vandenų plaukikams, norintiems turėti praktišką ir patogų daiktą bei jaustis saugiais, plaukiojant atviruose vandenyse.

X