Neturime

OPENWATER CORE TRN MEN, ORCA

0 out of 5

Pradedantiesiems skirtas hidrokostiumas

Produkto šiuo metu neturime.

Compare

Aprašymas

„Openwater Core TRN“ yra puikus kostiumas plaukikams, kurie tik pradeda savo kelią atvirame vandenyje. Šis hidrokostiumas pasižymi dideliu lankstumu ir neutraliu plūdrumu. Dėl didelio pečių lankstumo pirmosios treniruotės atvirame vandenyje yra nuostabiai patogios, o plūdrumas leis jaustis saugiai.

LANKSTUMAS. Siekiant išgauti kuo daugiau lankstumo visose plaukimo fazėse šiame hidrokostiume yra naudojamas „Yamamoto 39“ neoprenas naudojamas kartu su 2 mm „Infinityskin“ aukščiausios klasės pamušalu. Ši medžiaga yra labai elastinga, todėl ji nevaržo judesių. Šiai medžiagai ištempti reikia nuo 45% iki 35% mažiau jėgos nei įprastam neoprenui.

ŠILUMINĖ IZOLIACIJA IR PLŪDURUMAS. Liemens srityje taip pat yra naudojama „Yamamoto 39“ technologija, užtikrinanti pakankamą šilumos izoliaciją vėsiame vandenyje. 3 mm storis užtikrina 77% didesnę apsaugą nuo šalčio lyginant su tuo, jei nedėvėtumėte hidrokostiumo. Ši medžiaga taip pat suteikia TRN idealų neutralų plūdrumą juosmens srityje.

MINIMALI NUTRINYMO TIKIMYBĖ. Kaklo srityje esantis pamušalas sumažina trintį ir įbrėžimo tikimybę. Medžiaga yra švelni ir maloniai glundanti prie odos.

Papildoma informacija

Dydis

7, 8, 9

X