Nuolaida

Vapour, BLACK/NEON ORANGE, Zone 3

0 out of 5

38.00 

Akiniai atviram vandeniui

Liko 9

Compare

Aprašymas

Jūs niekada nesužinosite kokie gali būti minkšti ir patogūs akiniai, jei jų neišbandysite.Jei esate patyrę masinio plaukimo starto pasekmės, turbūt žinote, kaip yra nemalonu gauti iš rankos ar kojos į veidą. Su šiais akiniais būsite maksimaliai apsaugoti, nes ypatingai minkštas silikonas apsaugos jūsų akis nuo galimos pažaidos.

Šiuose akiniuose yra naudojami poliarizuoti stiklai, kurie sugeria spindulius nuo horizontalių paviršių, tokių kaip vanduo. Būtent dėl to, šie akiniai idealiai tinka atvirų vandenų treniruotėse ir varžybose. Aiškų matymo lauką užtikrina ir „anti-fog“ apsauga nuo rasojimo.

Dideli lenkti lęšiai suteikia puikų regėjimo lauką, leidžiantį matyti plaukimo kryptį ir kitus objektus, kurie padeda labiau orientuotis vandenyje. Labai lankstus silikoninis akinių pertvara leis nesunkiai prisitaikyti akinius prie savo veido formos.

Verta paminėti ir išskirtinį šių akinių dizainą, kuris išsiskiria savo spalvomis ir solidumu. Šie akiniai parduodami kartu su Zone3 dėklu bei drėgmę išgarinančiu maišeliu!

 

X