Neturime Nuolaida

Aphotic Photochromatic, Black/Red, HUUB®

0 out of 5

44.95 

Fotochrominiai plaukimo akiniai

Neturime

Compare

Aprašymas

Blogi akiniai varžybų dieną gali sugadinti jūsų pasirodymą, net jei būtumėte puikiai pasiruošęs varžybų startui. Visa to priežastis yra ankstyvas startas, kai saulė dar tik pradeda kilti ir atsispindi nuo vandens paviršiaus. Šis efektas apakina ir tampa sunku orientuotis atvirame vandenyje. Pradedame plaukti zigzagais ir rinkti papildomus metrus bei ilginame distancijos įveikimo laiką. Jau nekalbat apie sudegintas nervų ląsteles.

„Aphotic“ – pirmieji HUUB plaukimo akiniai, kurie plaukimo metu tamsėja arba šviesėja dėl juose esančios fotochromatinės technologijos. Savireguliuojantis lęšis dirbs savo darbą, o jums tereikės dirbti savąjį ir susikoncentruoti tik į plaukimą.

Šie neįtikėtini lęšiai puikiai prisitaiko ir užtrunka tik 160 sekundžių, kad pereitų nuo šviesaus iki tamsaus diapozono, o tai užtikrina puikų našumą kiekviename plūduro posūkyje.

Paslaptis slepiasi patentuose fotochrominiuose dažuose, dėl kurių lęšis suaktyvėja arba patamsėja, kai jį veikia ultravioletiniai saulės spinduliai.  Keičiantis apšvietimo sąlygoms, atspalvio lygis koreguojasi ir tinkamu laiku suteikia tinkamą atspalvį.

X