2018-04-11

Šiais metais kaip niekad anksti pradėjome ruoštis artėjančiam triatlono sezonui ir savo sandėlį papildėme naujausia Orca kolekcija. Negana to, pritaikėme išties dideles nuolaidas populiariausioms Orca prekėms! Pristatome keletą populiariausių Orca prekių:

S6 Men hidrokostiumas – šis hidrokostiumas pasižymi puikiomis plūdurumo savybėmis. 5 mm  storio neoprenas šlaunų ir kojų zonose iškelia apatinę kūno dalį, todėl plaukiko kūnas visada stabiliai laikosi ant vandens paviršiaus. Savo klientams siūlome tiek vyriškus, tiek moteriškus modelius.

Sonar hidrokostiumas – naujasis Orca Sonar kostiumas yra pats universaliausias hidrokostiumas mūsų pasiūloje. Orca Sonar modelis turi dvi pagrindines savybes, kurių įprastai vienas ir tas pats hidrokostiumas neturi, t.y. lankstumo ir plūdurumo. Ši kombinacija suteikia galimybę išlaikyti apatinę kūno dalį ant vandens paviršiaus be didesnių pastangų ir tuo pačiu nevaržo judesių viršutinėje kūno dalyje. Mūsų parduotuvėje galite rasti tiek vyriškus, tiek moteriškus modelius.

Plaukimo bujus – skirtas plaukioti atviruose vandenyse. Su šiuo buju būsite ne tik gerai matomi, saugūs, bet ir savo asmeninius daiktus galėsite laikyti jo viduje.

Neopreninė plaukimo kepurėlėGyvenant mūsų gamtinėje zonoje ne visada galime mėgautis šiltu vandeniu. Todėl svarbu turėti ne tik hidrokostiumą, bet ir neopreninę plaukimo kepurėlę, kuri apsaugo galvos sritį nuo šalto vandens. Oranžinė kepurėlės spalva suteiks puikų matomumą, todėl jūsų namiškiai ar treniruočių partneriai matys jus iš tolimo atstumo.

Killa Vision open water plaukimo akinukai – skirti plaukioti ilgas distancijas atvirame vandenyje.