2017-09-26

Atėjęs ruduo triatlono entuziastams įprastai siejasi su plaukimo treniruočių pradžia baseinuose. Atsižvelgdami į tai savo klientams paruošėme keletą naujienų:

Plaukimo plūdė – skirta pagerinti kūno balansą vandenyje, sustiprinant apatinę kūno dalį. Tai paprastas ir efektingas būdas, padedantis sustiprinti rankų yrius, nes plaukimo metu įprastas kojų darbas yra stipriai apribojamas.

Killa 180 plaukimo akinukai skirti tiek treniruotėms, tiek varžyboms. Dėl plataus matymo diapozono (180º laipsnių) tinka plaukioti tiek baseinuose, tiek atviruose vandenyse. Ergonominis 3D silikoninis intarpas prisitaiko prie veido ir nosies formos, puikiai priglunda prie veido, tačiau nespaudžia akių.

Killa vision open water plaukimo akinukai taip pat skirti plaukimo treniruotėms atviruose vandenyse. Šie akinukai itin komfortiški, plaukiojant ilgas distancijas tiek baseine, tiek ežere.

Killa vision – tai aukščiau paminėtų akinukų brolis. Tas pats dizainas ir funkcionalumas, tik šviesesni ir nerasojantys stiklai, labiau pritaikyti baseino treniruotėms.

Killa Speed – išskirtinai baseino treniruotėms skirti akinukai. Komfortas ir greitis yra neatsiejami epitetai, kalbant apie šiuos akinukus.