2016-10-07

Ruduo – tai metas, kuomet dauguma varžybų eina į pabaigą, o ištvermės sporto atstovai pradeda ruoštis naujam sezonui. Tam, kad motyvacijos būtų daugiau, skelbiame nuolaidas naujausiai Orca plaukimo prekių kolekcijai! Nuolaidos galios visą spalio mėnesį!

Core One PieceORCA CORE ONE PIECE – Jei ieškote patvaraus plaukimo kostiumo treniruotėms, Orca Core One Piece yra tai, ko Jums reikia! Šis kostiumas pasižymi puikiu elastiškumu ir maloniu odai pojūčiu, užtikrinančiu laisvumą judesiams.

Enduro Square leg OrcaORCA ENDURO SQUARE – plaukimo glaudės kasdieninėms treniruotėms. Audinyje naudojamas Cl-Pro itališkos medžiagos, kurios užtikrina 100% apsaugą nuo chloro. Vidinė glaudžių dalis pasiūta iš labai minkšto ir malonaus pamušalo, kuris nedirgina odos ir yra malonus dėvėti.

 

Orca Enduro JammerOrca ENDURO JAMMER – plaukimo glaudės iki kelių kasdieninėms treniruotėms. Audinyje naudojamas Cl-Pro itališkos medžiagos, kurios užtikrina 100% apsaugą nuo chloro. Vidinė glaudžių dalis pasiūta iš labai minkšto ir malonaus pamušalo, kuris nedirgina odos ir yra malonus dėvėti.

 

Orca silikonine plaukimo kepureleOrca silikoninė plaukimo kepurėlė – plaukimo kepurėlė universalaus dydžio. Pagaminta iš 100% silikono. Labai patogi ir maloni dėvėti, nepeša plaukų. Tinkama tiek treniruotėms, tiek varžyboms.

ORCA plaukimo akiniai Killa 180 – plaukimo akiniai, skirti tiek treniruotėms, tiek varžyboms. Dėl plataus matymo diapozono (180º laipsnių) tinka plaukioti tiek baseinuose, tiek atviruose vandenyse.