2016-07-10

Pasipildėme Orca sandėlį! Nuo šiol pas mus galėsite įsigyti:

Silikoninė plaukimo kepurėlė. Ši kepurėlė yra universalaus dydžio. Pagaminta iš 100% silikono. Labai patogi dėvėti, nepeša plaukų. Tinkama tiek treniruotėms, tiek varžyboms.

Neopreninė neopreninė plaukimo kepurėlė. Ši kepurėlė apsaugo galvos sritį nuo šalto vandens. Orca neopreninė plaukimo kepurėlė itin tvirtai priglunda prie galvos, nes ji užsifiksuoja smakro srityje, todėl ne tik jūsų galva, bet ir ausys bus pilnai uždengtos. Oranžinė kepurėlės spalva suteiks puikų matomumą, todėl jūsų namiškiai ar treniruočių partneriai matys jus iš tolimo atstumo.

151210_Sebastian-Kienle-Orca-Kila-180-on-the-beach-800x445180º Orca Killa plaukimo akiniai. Šie akiniai skirti tiek treniruotėms, tiek varžyboms. Tinka plaukioti tiek baseinuose, tiek atviruose vandenyse dėl plataus matymo diapozono (180º laipsnių). Ergonominis 3D silikoninis intarpas prisitaiko prie veido ir nosies formos, puikiai priglunda prie veido, bet tuo pačiu ir nespaudžia akių.
Lengvai pritaikomi dirželiai padeda greitai nusistatyti reikiamą dydį ir akinukų spaudimo lygį. „Anti-fog“ sistema suteikia ilgalaikę apsaugą nuo rasojimo ir aiškų matymą tiek baseine, tiek atvirame vandenyje.

mens-swimrun-wetsuit-priekisSWIM-RUN hidrokostiumas. Jei Jūs ieškote patikimo hidrokostiumo, pasižyminčio lankstumu ir puikiomis plūdurumo savybėmis, reikalingomis plaukiant, bei judesių nevaržančio kostiumo, bėgimo metu – Orca SWIM-RUN yra būtent tai, ko Jums reikia! Ilgos neopreno rankovės gali būti pritaikomos pagal individualius išmatavimus. Gale ir priekyje yra užtrauktukai, todėl bėgimo metu juos galima atsisegti ir tokiu būdu leisti odai kvėpuoti. Priekinėje kojų dalyje esantis 8mm neopreno sluoksinis užtikriną gerą plūdurumą ir stabilią kūno laikyseną vandenyje. 2 mm storio rankovių ir tarpukojo panelės suteikia šiam kostiumui maksimalų lankstumą net tik plaukiant, bet ir bėgant. O tai reiškia, kad šiame kostiume nerasite didelių gabaritų noepreno, varžančio Jūsų judesius.

Orca Alpha hidrokostiumas pripažįstamas kaip vienas lanksčiausių hidrokostiumų rinkoje. Šis kostiumas buvo kuriamas geram plaukikui, siekiant suteikti dar daugiau greičio jo plaukimo technikai. Rankų zonoje esanti medžiaga yra vos 0.88 mm storio, todėl tai suteikia maksimalų judesių laisvumą plaukiant. Krūtinės ląstoje, kojose ir apatinėje nugaros dalyje esančios storesnės medžiagos (5 mm) palaiko tolygų plūdurumą plaukiko kūnui, bet, tuo pačiu, ir nevaržo judesių. Kostiumas pagamintas iš žymiausio pasaulyje Yamamoto neopreno, kuris pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu.

Orca Transition kuprinė skirta susidėti svarbiausiems jūsų daiktams, skirtus treniruotėms ar varžyboms. Šioje kuprinėje yra atskiri skyriai šlapiems ir sausiems daiktams, jos vidus yra pasiūtas iš kontrastingos žalios spalvos, todėl lengvai rasite savo daiktus, nes jie bus puikiai matomi. Nugarinė kuprinės dalis yra sudaryta iš kvėpuojančios medžiagos ir oro tarpo, todėl ją nešiojant ant nugaros, jūsų nugara bus tinkamai vėsinama.