2018-03-26

Ištvermės sezonas jau artėja! Nuo šiol populiariausi multisporte naudojami Garmin laikrodžiai su didelėmis nuolaidomis!

Garmin Fenix 5 yra  aukščiausios klasės „multisport“ tipo GPS laikrodis, kuris turi integruotą riešinį pulsometrą, pažangias treniruočių funkcijas ir greitai nuimamus dirželius, kuriais galėsite akimirksniu pakeisti įvaizdį ir iš darbo eiti tiesiai į treniruotę.

Garmin Forerunner 735XT –  multisport“ tipo GPS laikrodis su integruotu optiniu širdies ritmo matavimo įrenginiu. Matuoja širdies ritmą nuo riešo, matuoja kontakto su žemės paviršiumi laiko balansą, žingsnių ilgį, vertikalųjį koeficientą ir pan. VO2 maksimumo nustatymas, anaerobinis slenkstis³, finišo pasiekimo laiko prognozė ir priminimo apie poilsį funkcija.

Garmin, Forerunner 935 – aukštos klasės bėgimo ir triatlono GPS laikrodis su riešiniu pulsometru. „Multisport“ tipo GPS laikrodis yra su pažangiomis treniruočių funkcijomis įvairioms sporto šakoms ir sveria vos 49 gramus! Matykite aukščio pokyčius dėka integruoto barometro su aukštimačiu, pažangios treniruočių funkcijos parodo treniruočių krūvį, jų efektyvumą ir poilsio trukmės rekomendacijas.

Perkant šias prekes, pristatymas nemokamas. Paskubėkite!