Nuolaida

Isotonic, Biotech USA

0 out of 5

1.20 

Paruošiamas izotoninis gėrimas.

Išvalyti
SKU: N/A Categories:BiotechUSA, Gėrimai Tag:
Compare

Aprašymas

ISOTonic – tai paruošiamas gėrimas miltelių pavidale, padėsiantis jums atstatyti prarastus skysčius, atkurti išeikvotą energiją bei papildyti maistines medžiagas, kurių netenkama prakaituojant. Produkto sudėtis yra sudaryta iš kruopščiai parinktų vitaminų ir mineralų, kurių pirmiausia ir netenkama fizinio krūvio metu.  ISOTonic taip pat yra puikaus skonio, o tai jus paskatins nuolat gurkšnoti šį gėrimą ir tokiu būdu palaikyti skysčių balansą.

ISOTonic milteliai yra vienkartiniuose pakeliuose, tad puikų energijos šaltinį visada galite turėti kartu su savimi ir nėra būtinybės paruošti šio gėrimo iš anksto.

VARTOJIMAS. Pakelio turinį supilti į 500 ml vandens. Vartoti fizinio krūvio metu

apelsinų: 30 g
Angliavandenių 20,4 g
  kuriuose cukrų 20,4 g
  gliukozės 9,3 g
  sacharozės 5,9 g
  izomaltuliozės 5,2 g
citrinų: 30 g
Angliavandenių 20,6 g
  kuriuose cukrų 20,6 g
  gliukozės 9,5 g
  sacharozės 5,9 g
  izomaltuliozės 5,2 g
Vitaminų ir mineralų:
Kalcio 120 mg (15% RMV)
Magnio 66,5 mg (18% RMV)
Natrio 573 mg
Vitamino C 32 mg (40% RMV)
Vitamino B6 2,0 mg (142% RMV)
RMV – referencinė maistinė vertė

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Citrinų arbatos skonio: gliukozė 39%, sacharozė 20%, izomaltuliozė  18%,(PalatinoseTM-fruktozės ir gliukozės šaltinis), natrio citratas 8.5%, kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, juodosios arbatos ekstraktas 2%, citrinų rūgšties kalcio druskos 1.9%, magnio biscglicinatas, L-askorbo rūgštis, piridoksino hidrochloridas.

Apelsinų ir mangų skonio: gliukozė 39%, sacharozė 20%, izomaltuliozė  18%,(PalatinoseTM-fruktozės ir gliukozės šaltinis), natrio citratas 8.5%, kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, citrinų rūgšties kalcio druskos 1.9%, magnio biscglicinatas, L-askorbo rūgštis, dažikliai*:tartrazinas ir alura raudonasis AC, piridoksino hidrochloridas.

*Dažikliai  tartrazinas ir alura raudonasis AC gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 600 g, 30 g.
GAMINTOJAS: BioTech USA Kft., 1033 Budapest, Huszti 60, Vengrija.

Papildoma informacija

Skonis

Apelsinų ir mango, Citrinų

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Isotonic, Biotech USA”

X