Galinė dviračio bagažinė “TUBUS Grand Tour” (26″/28″, juoda)

0 out of 5

165.00 

Viena tvirčiausių bagažinių

Liko 1

Category:Bagažinės Tag:
Compare

Aprašymas

Galinė dviračio bagažinė “TUBUS GRAND TOUR”

“GRAND TOUR” bagažinė – tai klasika ir viena tvirčiausių “TUBUS” bagažinių. Dėl siauro, bet funkcionalaus bagažo tvirtinimo konstrukcijos suderinamas stabilumas ir ypatingas tvirtumas. Bagažinės kojos yra sumažintos naudojant minimalistinį dizainą.

“GRAND TOUR” bagažinė taip pat lengvai atlaiko nuo 26 kg iki 40 kg krovinį, todėl tai beveik privalomas kiekvieno šiuolaikinio turistinio dviračio atributas. Krepšius galima tvirtinti ir ant žemiau esančių vamzdelių, todėl atsiranda daugiau vietos bagažui, pvz., “Ortlieb Rack Pack” krepšiui, ant viršaus per visą bagažinės plotą ir virš šoninių krepšių.

medžiaga: 25CrMo4

rato dydis: 26 ” | 28 ”

Bagažinės svoris: 760 g

Vamzdelių skersmuo: 10/12 mm

Maksimali apkrova: 26 kg (išbandyta su 40 kg svoriu)*

*Didžiausia šios  bagažinės apkrova yra ribota iki 26 kg, nes pagal ISO11243:2016 vaikiškas kėdutes leidžiama montuoti ant bagažinių, kurių leistina aprova yra 27 kg ar daugiau. Bagažinė nėra sertifikuota tvirtinti vaikiškas kėdutes, todėl ji nėra skirta vežti vaikams, ir dėl šių priežasčių maksimali apkrova oficialiai apribota iki 26 kg.

Nepaisant to, šios bagažinės sėkmingai išlaikė bandymus pagal ISO11243:2016 su 40 kg apkrova, tačiau dėl aukščiau nurodytų teisinių priežasčių nurodoma maksimali leistina aprova ne daugiau kaip 26 kg.

Kokybės garantija: 30 metų (Lifetime)

Papildoma informacija parsisiuntimui PDF versijoje:
– Techninės prekės savybės
– Montavimo instrukcijos

X