BIDONEX PERSONALIZUOTOS SPORTINĖS GERTUVĖS

Home / BIDONEX PERSONALIZUOTOS SPORTINĖS GERTUVĖS

QR kodasMes specializuojamės sportinių gertuvių gamyboje pagal individualius užsakymus. Aktyvaus laisvalaikio propagavimas ir sveika gyvensena dar niekada nebuvo tokioje aukštumoje, kokioje yra dabar. Todėl sportinės gertuvės tapo neatsiejamu aktyvių žmonių elementu. Jos yra naudojamos įvairiose sporto disciplinose ir kuria didžiulę reklaminę vertę.

Sportinė gertuvė gali būti naudojama kaip reklaminis įrankis su konkrečia reklamine žinute ar logotipu, arba kaip pardavimo produktas, iš kurio yra tiesiogiai gaunamas pelnas.

Visos mūsų gertuvės yra pagamintos iš HDPE medžiagos, kuri yra bekvapė, saugi ir atitinkanti visus Europos Sąjungos gaminių besiliečiančių su maistu reikalavimus.

Mes galime jums pasiūlyti platų spalvų spektro pasirinkimą, todėl sukursime unikalų jūsų prekės ženklo, komandos ar varžybų logotipo spalvas atitinkantį gaminį. Taip pat turime galimybę išspausdinti QR kodą, kuris gali būti naudojamas labai universaliai. Kai QR kodas yra nuskenuojamas su mobiliu prietaisu (pvz.: telefonu), vartotojas yra nukreipiamas į įmonės puslapį, facebook nuorodą arba gauna sms žinutę. Taigi toks reklamos būdas tampa labai dinamišku: kartą išspausdinus kodą ant buteliuko, vartotoją gali pasiekti naujausia prekės ženklo informacija!

GERTUVIŲ MODELIAI

BID_008 BID_009 BID_010
Bidon BID_008 BID_010-1
BID_011 BID_012 BID_013
BID_011 BID_012 BID_013
X